Особистий сайт письменника Олександра Кухарчука

Конкурс "Краща книга року"
У Житомирі відзначили переможців обласного конкурсу «Краща книга року»

 

 

8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича відбулося урочисте відзначення переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга року» за 2013 р.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Цього року на розгляд оргкомітету автори та видавництва області представили 32 видання. Після їх детального вивчення та глибокого аналізу члени організаційного комітету визначили переможців у дев’яти номінаціях. Усі вони були нагороджені дипломами та грошовими нагородами.

У номінації «Гран-прі» перемогу здобув Михайло Пасічник за свою книгу «Свідомість удосвіта».

Нагороду «Мистецтво друку» розділили між собою ФОП «Кирилюк І. В.» (Інна Кирилюк, за видання «Житомирський вернісаж. Краса України. Житомирщина») та ПП «Рута» (Микола Бондар, за книгу Михайла Палюги «Избранные произведения в 2-х томах»).

Нагороду «Мій край» отримала книга «Козацтво Волині-Житомирщини» (керівник авторського колективу – Сергій Щерба).

У номінації «Поезія року» переможцем став Василь Яр (Ярмолюк) зі своєю збіркою «Вірші з поля».

Кращими прозаїками року стали Олександр Кухарчук (історичний роман у двох частинах «Козацька Русь. Неопалима купина», «Козацька Русь. Сплюндрована калина») та Людмила Крикливець (роман «Йду до осені»).

У номінації «Світ дитинства» перемогла поетеса Світлана Штатська зі своєю збіркою «Ква-сонет».

Кращим літературним дебютантом року став Вадим Жалюк завдяки своїй книзі «Дорослі@діти».

Номінантами нагороди «З глибини знань» оргкомітет визначив Любов Башманівську і Ніну Білоус за «Практикум з методики викладання літератури» та Антона Лісовського, який підготував «Етюди з методики викладання літератури».

А номінацію «Особистість і доба» розділили між собою Олександр Чирков за книгу «Метафоричний театр Петра Авраменка» і Володимир Савченко зі своєю трилогією «Фрески пам’яті».

 

http://www.zhitomir.info/news_128356.htmlСоздан 13 дек 2013